Nabídka 

Nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Velké dobrodružství Pepíka Střechy- P. Čech, Petrkov - cena MAGNESIA LITERA

Pavel Čech patří v současné době k našim předním ilustrátorům. V jeho další knize, na které bez přestávky pracoval dva roky, se znovu objevuje řada motivů, které má výtvarník rád - ožívají tu jeho starší olejomalby, vracejí se konkrétní místa i postavy jeho z jeho knih O zahradě a Tajemství ostrova za prkennou ohradou. Současně je to příběh nový, kompakní a zcela svébytný. Čechova poetika získala další netušené fasety - po stáří a smrti pronikla

Více

Publikováno 5. 2. 2014 10:29
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

English Grammar in Use - Raymond Murphy - nakl.Cambridge

Anglická gramatika, to je tvrdý oříšek pro nejednoho studenta. Vybrat si dobrou učebnici, která gramatické struktury umí nejen vysvětlit, ale i nabídnout dostatek materiálů na procvičení a utvrzení nového učiva, může být stejně tak obtížné.......

Více

Publikováno 5. 2. 2014 10:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Stropy - Z. Brabcová-cena MAGNESIA LITERA

Vnitřní drama prózy se odehrává v psychiatrické léčebně; "detox" se stává místem exponovaných mezilidských vztahů, místem trýznivých otázek i odpovědí na životní traumata, do nichž vstupuje vnější svět jako znepokojivý nebo utišující element.

Více

Publikováno 5. 2. 2014 10:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Prázdné místo - J. K. Rowlingová

Po nenadálé smrti čtyřicátníka Barryho Fairbrothera zůstane Pagford v šoku. Je to zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným náměstím a starobylým opatstvím,ale za hezkou fasádou zuří tichá válka. Bohatí válčí s chudými, teenageři s rodiči, manželky s manželi, učitelé se žáky.

Více

Publikováno 5. 2. 2014 10:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZIMA SVĚTA - Ken Follet (Druhá část Trilogie století)

První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny. Zima světa začíná tam, kde Pád titánů končí.

Více

Publikováno 4. 2. 2014 23:42
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

JEDINÝ SVĚT - Pavla Jazairiová Nová knížka reportáží známé novinářky

Známá novinářka a spisovatelka vybírá ze svých reportážních a cestovatelských zážitků ty, které dosud nezaslouženě zůstaly stranou knižního zpracování.

Více

Publikováno 4. 2. 2014 23:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

HISTORIE NA ROZCESTÍ - kolektiv autorů Jak mohly dopadnout osudové chvíle Československa

Dramatické okamžiky Československa s ponurým výsledkem: 1938, 1948, 1968. Měly alternativu? Co a také kdy bylo třeba učinit, aby vývoj nabral odlišný kurs?

Více

Publikováno 4. 2. 2014 23:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png