Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Doba jedová 4 - Hormony

Sellmanová Sherrill - autorka považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce či hormonální substituční léčba, na endokrinní disruptory v životním prostředí a na další faktory, které mají negativní dopad na lidské zdraví.

Více

Publikováno 26. 6. 2014 9:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Svět přírodních antibiotik - Tajné zbraně rostlin

Jonáš Josef, Kuchař Jiří - Rostlinná antibiotika, která se v přírodní medicíně používají už od starověku, velmi často působí současně proti virům, bakteriím i plísním a disponují komplexními mechanismy, jež znemožňují vznik rezistencí. Navíc celkově posilují imunitu, což je jejich nespornou výhodou oproti syntetickým antibiotikům.

Více

Publikováno 26. 6. 2014 9:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Řecká odysea aneb Slavné báje a recepty (Edice Apetit)

Po kuchařce věnované italské, francouzské a asijské kuchyni je tady další přírůstek do edice Apetit na cestách - kuchařka plná těch nejlepších řeckých specialit.

Více

Publikováno 26. 6. 2014 9:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Smrt ve Vratislavi - Hříšní lidé Království českého

Vondruška Vlastimil - Vyslanec českého krále jedná ve Slezsku, ale zmizí a nikdo netuší, co se mohlo stát. Protože jde o ožehavou diplomatickou misi, je třeba postupovat taktně.

Více

Publikováno 16. 6. 2014 16:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní

Pawlowská Halina - Napsala jsem zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas.

Více

Publikováno 16. 6. 2014 16:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rozpal to, šéfe! - 91 skvělých grilovacích receptů od snídaně po drinky

Pohlreich Zdeněk - Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vaří venku! Na grilu připravuje nejen pořádné kusy masa, ale i delikátní ryby, mořské plody, vtipné předkrmy a snídaně, které přilákají i zaryté odpůrce pobytu v přírodě

Více

Publikováno 17. 5. 2014 9:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Odmítnutí poslušnosti

Francis Felix - Oblíbený vyšetřovatel Dicka Francise, Sid Halley, se vrací na scénu v novém strhujícím příběhu Felixe Francise. Před šesti lety opustil Sid Halley svou vyšetřovatelskou dráhu, během níž mnohokrát zažil pronásledování, ponižování, bití, byl postřelen, a dokonce přišel o ruku. Kvůli manželce a malé dcerce se vzdal nebezpečného a nejistého života s představou, že ho do této hry již nic nenaláká. Jenomže to se mýlil.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Analfabetka, která uměla počítat

Jonason Jonas - Druhý román autora Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel. Nombeko začala pracovat v pěti letech jako vynašečka latrín na předměstí Johannesburgu, v deseti letech osiřela. Nic nenasvědčovalo tomu, že by neměla prožít svůj život v jedné z chatrčí největší chudinské čtvrti světa a pak tu předčasně umřít, nikým nepostrádaná.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Seznam smrti

Forsyth Frederick - Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný Kazatel, který radikalizuje mladé muslimy a nabádá je k vraždám.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Redukce obezity léčivými rostlinami

Hemzal Boleslav - Unikátní kniha. Autor danou problematiku přednáší.

Více

Publikováno 16. 4. 2014 13:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png