Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Zapomenutý král

Ludmila Vaňková - Nový román Ludmily Vaňkové otevírá čtenářům pozoruhodné období v dějinách Českého království, kdy se mu vyhýbaly válečné pohromy a bylo ušetřeno krvavých vnitřních rozbrojů. Zásluhu na tom měl král Václav I., který se ale v kronikářských análech mezi svým otcem Přemyslem I. a svým synem Přemyslem II. jeví jako zapomenutý král.

Více

Publikováno 19. 2. 2015 13:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Na co jsem si ještě vzpomněl + CD

Jan Petránek - Jan Petránek je respektovanou osobností české žurnalistiky s jedinečným rozhledem po světovém politickém dění. Jeho doménou byl od počátku padesátých let (s vynucenou normalizační pauzou v továrně na pneumatiky) rozhlas, v němž působil jako zpravodaj v Indii a Sovětském svazu a zahraničněpolitický komentátor.

Více

Publikováno 19. 2. 2015 13:51
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dopis Cyranovi

Zuzana Maléřová - Zuzana Maléřová nás hned úvodním textem, nazvaným Dopis Cyranovi, přivítá ve světě své nové knihy, plné ojedinělých dopisů. Jedny nazvala „cyranovskými“, neboli „dopisy v zastoupení“, což jsou takové, které mnoho let psala jménem někoho jiného

Více

Publikováno 19. 2. 2015 13:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Generace Jihlava

Michal Procházka a kol. - Generace Jihlava je kniha setkání. Na jejích stránkách se filmoví publicisté setkávají s filmovými dokumentaristy a přemýšlejí o českých dokumentárních filmech, které vznikaly s přelomem druhého tisíciletí a v jeho první dekádě.

Více

Publikováno 19. 2. 2015 13:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Hedvábník

Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingové) - Kam se ztratil autor rukopisu, který nikdo nesmí číst a každý se ho bojí? Hedvábník, druhá kniha z řady vysoce oceňovaných detektivních románů s Cormoranem Strikem a jeho energickou mladou asistentkou Robin Ellacottovou je strhující a čtivý příběh.

Více

Publikováno 19. 2. 2015 13:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Případ zrazeného krále

Stanislav Češka - Příběh se odehrává roku 870 a zachycuje skutečný příběh zrady velkomoravského vládce Rastislava jeho synovcem Svatoplukem. Na jaře roku 870 pořádá král Rastislav hostinu, kterou si mají Moravané připomenout úspěšné odražení franských útoků z předchozího roku a kde se mají upevnit Svatoplukovou vinou narušené vztahy mezi oběma Mojmírovci.

Více

Publikováno 23. 1. 2015 14:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Muž s podivnou minulostí

Ken Follett - Londýn, slunné léto roku 1914. Na plese debutantek má být králi a královně představena půvabná Charlotta. Málokdo ze společenské smetánky tuší, jaká mračna se stahují nad starým kontinentem.

Více

Publikováno 23. 1. 2015 14:23
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Platanová alej

John Grisham - Román … a je čas zabíjet (1989) stál na počátku spisovatelské dráhy celosvětové legendy právnických thrillerů. Mnozí tvrdí, že jde o jedno z jeho nejlepších děl. Snad i proto se Grisham po pětadvaceti letech rozhodl do jižanského amerického městečka Clanton vrátit a napsat další příběh advokáta Jakea Brigance ze soudní síně, nazvaný Platanová alej.

Více

Publikováno 23. 1. 2015 14:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Stříbrná zátoka

Jojo Moyesová - Lisa McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku Hannah.

Více

Publikováno 23. 1. 2015 14:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Toulavá kamera 19 + nové karty k deskové hře

Iveta Toušlová, Marek Podhorský, Josef Maršál - V tradičním formátu, na který jste zvyklí, jsme pro vás opět zpracovali padesát nevšedních reportáží. Můžete se těšit na pestrou paletu vlastivědných zajímavostí, zavedeme vás na známá místa i za atraktivitami, o nichž jste dosud třeba ani neslyšeli.

Více

Publikováno 7. 1. 2015 16:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png