Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní

Pawlowská Halina - Napsala jsem zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas.

Více

Publikováno 16. 6. 2014 16:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rozpal to, šéfe! - 91 skvělých grilovacích receptů od snídaně po drinky

Pohlreich Zdeněk - Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vaří venku! Na grilu připravuje nejen pořádné kusy masa, ale i delikátní ryby, mořské plody, vtipné předkrmy a snídaně, které přilákají i zaryté odpůrce pobytu v přírodě

Více

Publikováno 17. 5. 2014 9:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Odmítnutí poslušnosti

Francis Felix - Oblíbený vyšetřovatel Dicka Francise, Sid Halley, se vrací na scénu v novém strhujícím příběhu Felixe Francise. Před šesti lety opustil Sid Halley svou vyšetřovatelskou dráhu, během níž mnohokrát zažil pronásledování, ponižování, bití, byl postřelen, a dokonce přišel o ruku. Kvůli manželce a malé dcerce se vzdal nebezpečného a nejistého života s představou, že ho do této hry již nic nenaláká. Jenomže to se mýlil.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Analfabetka, která uměla počítat

Jonason Jonas - Druhý román autora Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel. Nombeko začala pracovat v pěti letech jako vynašečka latrín na předměstí Johannesburgu, v deseti letech osiřela. Nic nenasvědčovalo tomu, že by neměla prožít svůj život v jedné z chatrčí největší chudinské čtvrti světa a pak tu předčasně umřít, nikým nepostrádaná.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Seznam smrti

Forsyth Frederick - Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný Kazatel, který radikalizuje mladé muslimy a nabádá je k vraždám.

Více

Publikováno 17. 5. 2014 8:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Redukce obezity léčivými rostlinami

Hemzal Boleslav - Unikátní kniha. Autor danou problematiku přednáší.

Více

Publikováno 16. 4. 2014 13:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ještě že nejsem kat + CD

Vondruška Vlastimil - Dobrodružný detektivní příběh, který se odehrává v renesanční Praze. Román vznikl na podkladu autorovy stejnojmenné divadelní hry. Nabízí plno zvratů, napětí, ale i zábavných situací a nečekané rozuzlení. Hlavními hrdiny nejsou detektivové, známí z jiných Vondruškových románů, ale zdánlivě nesourodá trojice hrdinů –staroměstský rychtář, katovka a zběhlý student teologie.

Více

Publikováno 16. 4. 2014 12:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Červenka

Nesbo Jo - Píše se rok 1944. V zákopech u Leningradu na východní frontě bojuje jednotka norských vojáků v německých uniformách za věc, v niž věří: za svobodné Norsko. Vojáci pocházejí ze všech společenských vrstev, nesdílejí politické názory ani důvody své účasti v bojích. Nejodvážnější z nich, Daniel Gudeson, je zastřelen a jeho tělo je uloženo do masového hrobu.

Více

Autor: Nesbo Jo Publikováno 21. 3. 2014 11:17
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Volání Kukačky

Vzrušující detektivní román J. K. Rowlingové, napsaný pod pseudonymem Robert Galbraith. Když se supermodelka Lula Landryová zřítí z balkonu v londýnské čtvrti Mayfair, policie dojde k závěru, že šlo o sebevraždu.

Více

Publikováno 22. 2. 2014 9:17
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Deník Dity P. KUCHAŘKA

Dita Pecháčková nám představuje, jak vypadá tak trochu jiná kuchařka - Deník Dity P. "Nemyslete si, že jsem bůhvíjaká kuchařka. Nejsem. Normálně to ke mně přišlo. A strašně mě to baví. Vaření, pečení, kuchařky, řeči o vaření a pak to jídlo!" Tohle řekne Dita Pecháčková, která se nepřestává divit, když jí všichni nad talířem s jídlem, které uvařila, říkají: Ty jsi bohyně! Ze svých nejoblíbenějších jídel sestavila pozoruhodnou kuchařku.

Více

Publikováno 13. 2. 2014 12:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png