Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

David Lukšů - Žít jako Holík - Životní a hokejové zápasy Jaroslava Holíka

Český hokej zná osobnosti, které shromáždily více trofejí nebo statistických rekordů než on. Stopě, kterou v jeho historii zanechal Jaroslav Holík, se přesto nikdy nevyrovnají. Jak by asi vypadala mytologie slavných hokejových bitev proti Sovětskému svazu konce šedesátých let bez Holíkových potyček s Ragulinem a pásky přes socialistickou hvězdu?

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:46
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

František Niedl - Krajina nočních jezdců

Boj v Čechách se rozhořel splnou intenzitou. Bojuje každý s každým. Císař Zikmund spoléhá na křížovou výpravu do Čech, kdy vojska se znakem kříže mají sevřít království ze všech stran. Katoličtí páni bojují proti kališníkům, ale i mezi sebou. Mezi sebou začínají bojovat ikališníci – radikální proti umírněným. A někteří lidé změní stranu iněkolikrát za rok. A co Hynek Tas z Boru, někdejší osobní strážce krále Václava IV.?

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Místa Paměti národa

Průvodce po místech Paměti národa, který mapuje období od rozhořívajícího se válečného konfliktu až po první měsíce po konci druhé světové války, vznikl na základě projektu sdružení Post Bellum Místa Paměti národa.

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zdeněk Ležák, Michal Kocián - Ve jménu Husa Zrození kalicha

Komiksové příběhy tří významných českých osobností Kniha Ve jménu Husa nabízí netradiční pohled na důležité období české historie. Komiksové zpracování osudů tří významných osobností žijících v období husitské revoluce čtenáře pohltí a nenásilnou formou jednak seznámí s fakty, ale také přiblíží souvislosti. Kniha se zaměřuje na mládež, ale jistě ji ocení široká veřejnost

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zdeněk Zapletal - Život a doba soudce A. K.

Pohledný čtyřicátník Adam Klos je občanskoprávní soudce. Vlastně ani nemohl být ničím jiným, do právnické rodiny se narodil – otec je ústavní soudce, matka soukromá advokátka. Adama ale jeho práce příliš nenaplňuje, je empatický a introvertní, nedávno jej opustila dlouholetá partnerka a on si trochu neví se životem rady.

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ken Follett - Století 3: Hranice věčnosti

Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti.

Více

Publikováno 11. 5. 2015 13:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Můj dobrý přítel chřestýš

Don José RUIZ - Neztraťte se na cestě životem s poradcem v oblasti spirituality a autorem bestselerů donem José Ruizem.

Více

Publikováno 10. 4. 2015 13:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kouzlo všednosti

Táňa Keleová-Vasilková - Komorní příběh mladých manželů Magdy a Adama. Přestože oba byli přesvědčení, že jim dvěma se to stát nemůže, čas ukázal, jak se mýlili.

Více

Publikováno 10. 4. 2015 13:46
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Není zač

Daniel Glattauer - Gerold Plassek je novinář, pracuje pro bezplatné reklamní noviny. Jednoho dne se však ozve jeho bývalá přítelkyně a požádá ho, aby se na pár měsíců postaral o jejího čtrnáctiletého syna, protože musí pracovně odjet do zahraničí.

Více

Publikováno 10. 4. 2015 13:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nestydaté plavky

C.D. Payne - Rok 1957, západní pobřeží USA a mladý muž Colm s filmařskými ambicemi – tak začíná nová kniha úspěšného autora C. D. Payna. Colm odchází do malého městečka, aby zde po smrti svého strýce vedl rodinnou firmu na výrobu plavek nadměrných velikostí.

Více

Publikováno 10. 4. 2015 13:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png