Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Večerníčkův pohádkový špalíček

Před PADESÁTI LETY se na obrazovce Československé televize poprvé objevily pohádky na dobrou noc v pořadu nazvaném VEČERNÍČEK. Ve stejném roce se k pořadu přidal klučina v papírové čepici, který přilétne odněkud z hvězdné oblohy, ukloní se, mile pozdraví DOBRÝ VEČER a očička mu také září jako hvězdy

Více

Publikováno 30. 7. 2015 13:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dita Pecháčková - Deník Dity P. - Kuchařka 2

Připravte se na nejvíc. Kuchařka s číslem 2 Deníku Dity P. vás lapí a nikdy nepustí. Přiková ke sporáku. Rozesměje i dojme. Roztočí fantazii a možná přiměje k zamyšlení, jak moc vaření „dělá“ život. Dita ví, že strašně moc. Nová kuchařka je pokračováním té první.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 15:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vlastimil Vondruška - Zločin na Bezdězu

Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 14:45
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Tana Frenchová - Místo pro tajnosti

V areálu soukromé dívčí střední školy v Dublinu bylo nalezeno tělo chlapce. Vraha se vypátrat nepodařilo. O rok později se na nástěnce ve škole objevuje fotka oběti s anonymním vzkazem: Vím, kdo ho zabil. Dostává se do rukou mladého detektiva Stephena Morana, který ji chápe jako příležitost vydobýt si místo na vysněném oddělení vražd.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 14:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

James Patterson - Osudná třináctka

Detektivka Lindsay Boxerová se raduje ze spokojeného života čerstvé maminky, podporované milujícím manželem a věrnými přítelkyněmi. Zhatí to jedna jediná fotografie, kterou obdrží od FBI.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 14:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Opráski sčeskí historje

Malá ochunávka textu z knihy "Opráski sčeskí historje - specjál" k výročí upálení mistra Jana. O Husovi: "Huz z malí jihučezkí vesňice sdánlivje nemoch sahad Zmikundovi hiztorickím vísnamem aňi po ocas.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 14:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jan Karonová - V Mitfordu je nejlíp

Pravda, ten poznávací zájezd do země Timových předků se moc nevydařil. Kde jinde se tedy zotavit a nabrat síly než ve známém prostředí domova – v bezpečném Mitfordu, kde už na Tima a Cynthii čeká nejen pes Barnabáš a kočka Violeta, ale i všichni staří přátelé a známí.

Více

Publikováno 13. 7. 2015 14:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Iveta Toušlová, Marek Podhorský, Josef Maršál - Toulavá kamera 20

Turistickou sezonu 2015 nastartuje jubilejní dvacátý díl Toulavé kamery, knižní verze populárního televizního pořadu, která právě vychází. Jako pokaždé bude Vaší sympatickou a praktickou průvodkyní při Vašich toulkách.

Více

Publikováno 5. 6. 2015 11:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MAXI ATLAS EUROPE 2016/2017 1:750 000/1:1 mil.

- Evropa 1:750 000 - Evropa 1:45 000 000 - Přehledná mapa Evropy 1:10 mil s barevným rozlišením jednotlivých částí autoatlasu - Rejstřík míst - Panoramatická mapa - Přehled vlajek zemí Evropy - Vysvětlivky v 28 jazycích - Spirálová vazba

Více

Publikováno 5. 6. 2015 11:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Michal Viewegh - Zpátky ve hře

Nová próza Michala Viewegha se jmenuje podle jedné ze třinácti povídek, která knihu také uzavírá.

Více

Publikováno 5. 6. 2015 11:14
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png