Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Opráski sčeskí historje 4 - zborňík vjedeckíhc příspjefkú g hiztorji čezkího nárotu

Po třech dílech a jednom speciálu, přichází (jako obvykle) díl čtvrtý a nejlepší. Histrický ústaf odhaluje zajímavá tajemství známých historických osobností.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:45
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Josef Krček, Renáta Fučíková - Příběhy dvanácti měsíců

Objevte zapomínaný svět našich předků a prožijte koloběh roku ve zvycích, písních a obyčejích. Od ledna do prosince ubíhá rok za rokem, století za stoletím. Ale co tentokrát strávit rok s poutavým vyprávěním dvanácti měsíců?

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Markéta Baňková - Maličkost - romance z času genetiky

Ve své nové knize autorka opět spojuje beletristický text s vědeckými motivy, které knihu ilustrují a dotvářejí. Tentokrát je jejím tématem biologie. Pod maskou černé komedie se skrývá zkoumání lidské identity, problému, který přinesla dnešní doba nových objevů především v genetice, a s tím související otázky svobodné vůle

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kateřina Winterová, Linda Rybová - Vaříme podle Herbáře 3

Ve třetím díle lifestylového bestselleru Vaříme podle Herbáře vám Kateřina Winterová a Linda Rybová představí kulinářské hity z další série televizního pořadu Herbář. Inspiraci k přípravě kosmetiky a skvělých jídel z bylin, zeleniny a masa autorky posbíraly při svých toulkách přírodou ve všech ročních obdobích, ve starých kuchařkách, lidové tradici i v po staletí opečovávaných herbářích.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Milan Kynčl - Příhody lesního skřítka Kryšpína

Javořicko je tak trochu zapomenutá, trochu opomíjená část Vysočiny. A to je škoda, protože tady v lese ještě potkáte nejen různá zvířata, ale taky všelijaké skřítky, víly, hastrmany a hejkadla.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:04
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Alois Mikulka - Barevné pohádky

Obrázková knížka s ilustracemi Jiřího Trnky vychází u nás úplně poprvé. Doprovázejí tři oblíbené pohádky Aloise Mikulky a další, které z původního námětu převyprávěla Klára Trnková.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 12:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jodi Picoultová - Vypravěčka

Sage pochází z rodiny s židovskými kořeny a její babička přežila holocaust. Ona sama se snaží vyrovnat s jiným traumatem – se smrtí matky. Na skupinové terapii se seznamuje s devadesátníkem Josefem Weberem. Při jednom z jejich rozhovorů ji tento muž, kterého si všichni v jeho okolí váží a mají ho rádi, požádá, aby mu pomohla spáchat sebevraždu.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 12:52
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Tomáš Kosarčík - Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy, která Vám ukázala, že zhubnout lze i chutným jídlem, bez držení diet a počítání kalorií. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet. V knize najdete mé další rady, které jsem využíval při mém hubnutí, když jsem za rok zhubl 27 kg a 33 cm v pase. Těmito principy se řídím i nadále a váhu si bez problémů držím.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 12:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Magda Váňová - Herečka

Román vtáhne čtenáře do vzrušujícího života slavné herečky Žofie Beladové. Neobyčejný příběh má zvláštní kouzlo v tom, že se rozvíjí z docela obyčejných životních souvislostí, a vše, co Žofie dokázala, připomíná dobrodružné hledání pokladů.

Více

Publikováno 24. 10. 2015 10:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Michal Viewegh - Biomanžel

Biomanžel je volným pokračováním Vieweghova bestselleru Biomanželka (2010), kterého se prodalo více než sto tisíc výtisků a dočkal se úspěšného divadelního zpracování.

Více

Publikováno 24. 10. 2015 10:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png