Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Astrid Desbordes - Můj domov

a světě jsou tisíce různých domovů, ale jenom jeden z nich je ten nejdražší. Který je ten Adámkův? Známý hrdina teď žije s rodiči a malou sestrou ve velkém domě, který je pořád plný dospělých, dětí, křiku a radosti. Nebylo by ale lepší, kdyby tu byli jen sami čtyři? Nebo by bylo skvělé bydlet úplně sám? A v jakých domovech bydlí Adámkovi kamarádi? Krásný poetický příběh o tom, co znamená domov byl přeložen do desítek světových jazyků.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Eduard Štorch - Bronzový poklad

"Nové vydání s ilustracemi Zdeňka Buriana." Vyprávění učitele, archeologa a spisovatele E. Štorcha o dávných dobách a našich praprapředcích jsou natolik zajímavá, že jeho knížky patří stále ke čteným.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Šlachta, Josef Klíma - Třicet let pod přísahou

Robert Šlachta poskytuje prostřednictvím rozhovoru se známým českým investigativním novinářem Josefem Klímou osobní zpověď svého neobyčejného života, a to nejen osobního, ale především toho profesního.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Halina Pawlowská - Čmelák - Láskyplné povídky

Krém tě vrásek nezbaví, když tě láska nebaví

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zuzana Dostálová - Soběstačný

Štěpánovi je jedenáct a celý jeho svět závisí na dospělých. Jenže co si počne ve chvíli, kdy se jeho táta nejspíš zbláznil — odstěhoval se, nechal si narůst plnovous a z kalhot mu koukají kotníky. Tátova nová přítelkyně nemá Štěpána moc v lásce, přijde si nadbytečný.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Peter May - Karanténa

Thriller, který předpověděl celosvětovou pandemii Londýn, epicentrum celosvětové pandemie, je kompletně izolovaný. V ulicích bují násilí a občanské nepokoje. Na dodržování zákazu vycházení dohlíží armáda. Před smrtícím virem, který si vyžádal tisíce obětí, není nikdo v bezpeč

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Wilbur Smith - Král králů

Zdrcená Amber se po rozpadu vztahu s Penrodem vydává se svou sestrou Saffron a jejím manželem na nebezpečnou cestu do Abyssinie. Penrod mezitím utápí svůj žal v Káhiře.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:03
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vlastimil Vondruška - Pomsta bílého jednorožce - Hříšní lidé Království českého

Vok z Rotštejna, který se honosí erbem Markvarticů, přijde za nevyjasněných okolností o manželku Anežku, kterou najdou mrtvou pod skálou, na níž se jeho hrad tyčí nad krajinou jako orlí hnízdo. Její smrt uzavře královský popravce jako nešťastnou nehodu, jenže záhy je zabit i on. Na pohřeb paní Anežky se sjede zástup příbuzných, a právě tehdy zahlédne jeden z hostů mrtvou šlechtičnu, jak se plíží po nádvoří.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jan Lebeda - Medovníček, Medulka a Medulínek

Další knížka z celé řady knih o oblíbeném skřítku Medovníčkovi a jeho kamarádech. K lesním skřítkům Medovníčkovi, Medulce a jejich panence Rózince přibude další pohádková postavička, malý skříteček Medulínek, kterého Medulka najde po velké bouřce a vezme ho do své a Medovníčkovy chaloup

Více

Publikováno 29. 5. 2020 14:29
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dominik Landsman - Na chalupě s moderním fotrem

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, už nám vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. Opravdová dovolená je třeba výlet k moři do Bulharska, jak nám to popsala druhá polovina rodičovského páru, Dominikova žena Nataša. Nyní se ke slovu dostává ten nejdůležitější – syn Čeněk.

Více

Publikováno 29. 5. 2020 14:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png