Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Robert Fulghum - U Devíti draků a jedné ovce Opravář osudů 2

Opravář osudů George Novak žije šťastným životem – má svou přítelkyni Luci Milenu i kamarády v hostinci U Devíti draků a jedné ovce, takže si na nudu rozhodně nemůže stěžovat.

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Karel Hvížďala - Jiří Suchý & Tingltangl 3 1/2 rozhovoru

Kniha obsahuje souborné vydání všech rozhovorů, které Karel Hvížďala s Jiřím Suchým vedli s odstupem třiceti let. Je to v Čechách a na Moravě poprvé, co se z autora písňových textů a herce v tingltanglu, jak se s odstupem času ukazuje, stal největší český básník druhé poloviny 20. století. A je to také poprvé, kdy nějaké autorské divadlo vydrželo šedesát let a kdy jeho zakladatel ještě v osmaosmdesáti letech vystupuje skoro denně na jevišti.

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Saviano Roberto - Piraně

V oceňovaném románu Gomora přinesl italský spisovatel a novinář Roberto Saviano odvážné svědectví o nemilosrdném světě neapolské mafie. Teď se vrací do rodného města, aby vyprávěl o vzestupu Nicolase Fiorilla, patnáctiletého, bystrého a ambiciózního chlapce, který si založí vlastní gang. Jeho členové pocházejí ze středostavovských rodin, mají domovy, rodiče, sourozence, chodí do školy.

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:30
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jussi Adler-Olsen - Malé pikantní vraždy

Černočerný obchodní nápad Lars Hvilling Hansen vede v podstatě obyčejný život. Až do chvíle, kdy ho opustí žena a on sám se navíc ocitne ve finanční tísni. Lars tak musí zvážit všechny možnosti. Naštěstí má senzační obchodní nápad!

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

David Lagercrantz - Dívka, která musí zemřít

V jednom ze stockholmských parků se najde tělo zuboženého žebráka s amputovanými prsty na rukou i nohou. Vypadá to na nešťastnou smrt bezdomovce, avšak patoložka Fredrika Nymanová se nemůže zbavit dojmu, že s mrtvým je něco v nepořádku, a proto se spojí s Mikaelem Blomkvistem.

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jo Nesbo - Nůž

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Více

Publikováno 3. 10. 2019 10:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vladimír Kunc - Vysočina - Hrady, zámky, památky

Vysočina - Hrady, zámky, památky zachycuje na téměř 200 barevných fotografiích nejznámější hrady, zámky a kulturní památky Vysočiny s důrazem na tři památky UNESCO

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Michal Viewegh - Mým vrstevníkům a jiné fejetony

O tom, jak je prospěšné vést korespondenci s mrtvými, o zážitcích v České televizi srovnatelnými s požitím halucinogenů, krajových odlišnostech, 4D realitě - anebo třeba o tom, jak lze skloubit profesionální skateboarding s láskou ke knihám. Od dubna loňského roku do dubna toho letošního nejpopulárnější současný autor publikoval každý týden jeden fejeton v magazínu Pátek Lidových novin. Jeden rok v životě spisovatele, jeden rok v životě naší společnosti.

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Shari Lapena - Nevítaný host

Do odlehlého venkovského hotelu přijíždí na zimní víkend několik hostů: Gwen a její kamarádka Riley, páry Ian a Lauren, Matthew a Dana, Beverly a Henry, proslulý obhájce David a staropanenská spisovatelka Candice. Poté co dorazí, udeří sněhová bouře, která odstřihne hotel od elektřiny i veškerého kontaktu s vnějším světem. A hned první noc dojde k tragické nehodě: jeden z návštěvníků spadne ze schodů a zabije se. Byl to ale nezaviněný pád

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Christopher Paolini - Poutník, čarodějnice a červ

Dlouho očekávaná novinka od legendárního Christophera Paoliniho! Nové příběhy ze světa série Odkaz Dračích jezdců.

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png