Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Rooneyová Sally - Rozhovory s přáteli

Románová prvotina Sally Rooneyové Rozhovory s přáteli vzbudila v anglicky mluvícím světě zcela ojedinělý ohlas jak u čtenářů, tak u literárních publicistů: z neznámé autorky se doslova přes noc stala literární celebrita, její kniha vévodila žebříčkům prodejnosti i kulturním rubrikám irských i angloamerických novin a získala nejedno literární ocenění.

Více

Publikováno 4. 7. 2019 17:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Eva Francová - Saláty ze Svatojánu

Skvělé saláty od Kuchařky ze Svatojánu

Více

Publikováno 4. 7. 2019 17:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jeff Kinney - Deník báječného kamaráda

Připravte se na úplně nový pohled na Deníky malého poseroutky od Jeffa Kinneyho!

Více

Publikováno 4. 7. 2019 17:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak vycvičit draka - Celý příběh o mně a Bezzubkovi

Viking Škyťák vypráví o tom, co všechno prožil s drakem Bezzubkou!

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

St Aubyn Edward - Patrick Melrose I

Svazek Patrick Melrose I přináší první tři romány z pětidílného, částečně autobiografického cyklu románů o Patricku Melroseovi z let 1992–2011, v němž se vypravěč vyrovnává s tím, že se stal „hračkou v sadomasochistických hrátkách svých rodičů“. Všechny tři knihy – nazvané Na tom nesejde, Špatná zpráva a Trocha naděje – se odehrávají během jednoho dne a autor nám v nich prostřednictvím mistrných črt nabízí pohled nejen do prostředí britské společenské smetánky, ...

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:32
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Lukáš Hejlík - 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka

Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého.

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:29
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Michel Houellebecq - Serotonin

Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky. Nepřekvapí, že nechybí naturalistické popisy sexuality, ale i lyrické, melancholické úvahy nad vztahy obecně, pojmy láska, přitažlivost apod

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Anne Franková - Zadní dům Deník v dopisech 12. červen 1942 – 1. srpen 1944

Po dvaceti pěti letech vychází zcela nový překlad deníku Anne Frankové. Poprvé v češtině s názvem, který svému dílu zamýšlela dát sama jeho autorka. Deník v dopisech si Anne Franková vedla od 12. června 1942 do 1. srpna 1944. Psala si ho jen pro sebe až do chvíle, kdy na jaře 1944 vyslechla z vysílání londýnského Rádia Oranje projev nizozemského exilového ministra školství.

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vladimír Prokop - Gustav Krum poslední romantik dobrodružné ilustrace

Reprezentativní celobarevná monografie Gustava Kruma, jednoho z nejvýznamnějších českých představitelů dobrodružné ilustrace dvacátého století. Na 216 stranách je téměř čtyři sta ukázek kreseb, obrazů, fotografií z umělcova rozsáhlého díla.

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Barbara Erskinová - Strom duchů

Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce. Podvodník, který se v roli pečovatele usadil v domě, si po náhlé otcově smrti dělá nároky na dědictví a Ruth má rázem nebezpečného protivníka. Při pořádání pozůstalosti rodičů objevuje dávný deník a dopisy svého předka z 18. století.

Více

Publikováno 4. 7. 2019 16:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png