Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Marta Kučíková - Po italsku do hubky - Pár receptů a laskavých drbů z italského podhůří

Jaký je ten správný recept na vynikající oblíbený šťavnatý pokrm, který s sebou Italové berou na rozpálenou pláž či na dlouhou horskou túru? Co je chutnější než famózní pizza spacca bicchieri čili rozflákaná sklenička? Jak je možné, že nevařící praktik zvládne levou zadní přípravu oblíbené peperonaty čili paprikového blaha? Proč nedostanete v italském baru na talíř lasagne, ale něco zcela jiného? Jakou tajnou ingredienci přidává pravá echt italská hospodyně do svého lahodného houbového rizota?

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Josef Kubáník - Poslední deník Květy Fialové

Květa Fialová. Pro některé charismatická dáma se zvláštním tajemstvím v očích, pro jiné jízlivá komentátorka s kousavým humorem, pro další pokorná žena, se kterou se život nemazlil a ona přesto dokázala stárnout s elegancí a noblesou. Co z toho je vlastně pravda? Jaká byla jedna z nejoblíbenějších českých hereček ve skutečnosti?

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:07
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Eva Francová - Luštěniny ze Svatojánu

"Zdravé recepty z luštěnin od populární kuchařky ze Svatojánu" Luštěniny bývají v současném českém jídelníčku opomíjené. Jsou však zdrojem hodnotných bílkovin, a to nejen pro vegetariány a vegany. Jak luštěniny nápaditě, a hlavně chutně připravit? Inspirujte se kuchařkami ze Svatojánu

Více

Publikováno 11. 9. 2019 15:04
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ivana Fexová - Dobrodružství Fany a Beryho

V malé vesničce mezi starobylými městy Telč a Dačice žijí na farmě dva psi – Fany a Bery. Jsou to pěkní nezbedové, rádi utíkají z farmy a vyvádějí nejrůznější lumpárny, jimiž rozčilují svého souseda krkavce Emana. Pozoruje je z výšky a všechny jejich příhody si pařátkem zaznamenává do svého deníku

Více

Publikováno 11. 9. 2019 14:56
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vlastimil Vondruška - Právo první noci - Hříšní lidé Království českého

Během cesty po Moravě se panoš Ota setká se svou vzdálenou sestřenicí Miladou ze Zástřizlí. Je zoufalá a prosí ho o pomoc. Žije na Krakovci nedaleko Prostějova, kde se v poslední době stalo několik podivných událostí, které vyvrcholily vraždou jejího manžela. Co je však nejhorší, z jeho smrti podezírají ji. Panoš Ota se obrátí na svého pána, ale ten nemá chuť a ani pravomoc tu vyšetřovat.

Více

Publikováno 11. 9. 2019 14:53
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Galbraith - Smrtící bílá

"Čtvrtý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové" „Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství.

Více

Publikováno 11. 9. 2019 14:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

John Grisham - Zúčtování

Říjen 1946, městečko Clanton, stát Mississippi. Pete Banning, místní vážený občan, válečný hrdina, farmář, otec, soused a bohabojný člen metodistické církve, jednoho chladného podzimního rána vstal, vjel do města a spáchal šokující zločin. Jediné, co k tomu řekl – šerifovi, svému obhájci, porotě i svým nejbližším – bylo: „Nemám k tomu co říct.“

Více

Publikováno 24. 7. 2019 15:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zusak Markus - Clayův most

Ústředním tématem Zusakovy knihy je důležitost a křehkost vztahů mezi nejbližšími lidmi: mezi sourozenci, mezi rodiči a dětmi. Clay a jeho čtyři bratři tvoří soudržnou partu, ale Clay si jednoho dne uvědomí, že bude muset z party vystoupit, i kdyby to mělo znamenat, že se do ní nikdy nebude moci vrátit. Přesto to udělá, aby se pokusil napravit staré křivdy a navázat přervaná pouta. Kniha má rafinovanou stavbu, autor nehodlá hned odkrýt karty, vrací se do minulosti a zas přeskakuje zpět, ...

Více

Publikováno 24. 7. 2019 15:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Guillaume Musso - Dívka z Brooklynu

Nový román populárního francouzského autora

Více

Publikováno 24. 7. 2019 15:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Hendrik Groen - Žít a nechat žít

Co kdybyste dostali příležitost žít úplně jinak? Humorný román od autora bestselleru Tajný deník Hendrika Groena

Více

Publikováno 24. 7. 2019 15:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png