Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Petr Novák, Matouš Vinš - Travel Bible

Praktické rady za milion, jak procestovat svět za pusu.

Více

Publikováno 27. 1. 2016 14:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kája Saudek - 18+

Publikace Saudek 18+ vychází z aktuální výstavy v Tančícím domě a nabízí ucelený soubor děl Káji Saudka, jejichž hlavním tématem a pojítkem je vztah mezi mužem a ženou, erotika, sex a pornografie, jež byla autorovou celoživotní doménou a inspirací

Více

Publikováno 27. 1. 2016 14:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2016 s přehledy změn

Kniha přináší aktuální znění všech důležitých daňových zákonů s vyznačením legislativních změn, které platí pro rok 2016, např. úpravu kontrolního hlášení v § 101c a násl. zákona o DPH nebo rozsáhlou novelizaci zákona o dani z nemovitých věcí účinnou od 1. 1. 2016.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 14:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Karolína Kamberská - Karolína - Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně

Tato kniha navazuje na první, velice úspěšnou, kuchařku Karolíny Kamberské - Karolína, domácí kuchařka - i na její stejnojmenný populární pořad na TV Prima. Šest přehledných kapitol nabízí prověřená a nápaditá jídla pro všední i sváteční den a různé životní situace. Jídlo je pro Karolínu jistotou, která přináší do života radost - a to i tehdy, když na vás jinak dopadá hromada starostí. Proto tuto kuchařku nazvala příznačně Štěstí z kuchyně.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:49
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Opráski sčeskí historje 4 - zborňík vjedeckíhc příspjefkú g hiztorji čezkího nárotu

Po třech dílech a jednom speciálu, přichází (jako obvykle) díl čtvrtý a nejlepší. Histrický ústaf odhaluje zajímavá tajemství známých historických osobností.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:45
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Josef Krček, Renáta Fučíková - Příběhy dvanácti měsíců

Objevte zapomínaný svět našich předků a prožijte koloběh roku ve zvycích, písních a obyčejích. Od ledna do prosince ubíhá rok za rokem, století za stoletím. Ale co tentokrát strávit rok s poutavým vyprávěním dvanácti měsíců?

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Markéta Baňková - Maličkost - romance z času genetiky

Ve své nové knize autorka opět spojuje beletristický text s vědeckými motivy, které knihu ilustrují a dotvářejí. Tentokrát je jejím tématem biologie. Pod maskou černé komedie se skrývá zkoumání lidské identity, problému, který přinesla dnešní doba nových objevů především v genetice, a s tím související otázky svobodné vůle

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kateřina Winterová, Linda Rybová - Vaříme podle Herbáře 3

Ve třetím díle lifestylového bestselleru Vaříme podle Herbáře vám Kateřina Winterová a Linda Rybová představí kulinářské hity z další série televizního pořadu Herbář. Inspiraci k přípravě kosmetiky a skvělých jídel z bylin, zeleniny a masa autorky posbíraly při svých toulkách přírodou ve všech ročních obdobích, ve starých kuchařkách, lidové tradici i v po staletí opečovávaných herbářích.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Milan Kynčl - Příhody lesního skřítka Kryšpína

Javořicko je tak trochu zapomenutá, trochu opomíjená část Vysočiny. A to je škoda, protože tady v lese ještě potkáte nejen různá zvířata, ale taky všelijaké skřítky, víly, hastrmany a hejkadla.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 13:04
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Alois Mikulka - Barevné pohádky

Obrázková knížka s ilustracemi Jiřího Trnky vychází u nás úplně poprvé. Doprovázejí tři oblíbené pohádky Aloise Mikulky a další, které z původního námětu převyprávěla Klára Trnková.

Více

Publikováno 11. 1. 2016 12:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png