Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Dana Doležalová - Adventní pohádky

S pohádkovým adventním kalendářem tu Vánoce budou coby dup!

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Peppa Pig - Knížka na celý rok Peppa Pig - Knížka na celý rok

Nová porce zábavy s Peppou a jejími kamarády!

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zdeněk Pohlreich - Super jednoduše

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás. K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu nádobí. Omezili jsme se na minimum, aby recepty zvládl bez obtíží úplně každý a výsledek byl přitom vydatný, svěží i tradiční.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:30
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Martin Poláček - Peče celá země

Martin Poláček, Mirka van Gils Slavíková, Josef Maršálek, Zlata Otavová a soutěžící z pořadu Peče celá země Světoznámá fenomenální cukrářsko-pekařská show The Great British Bake Off konečně dorazila i do Česka! Do země, kde se v současné době snoubí tradiční láska k pečení se zájmem o zdravý životní styl a lokální produkty. Domácí pekařství zažívá pravou renesanci. Zkrátka Peče celá země! Variace na téma bábovka a štrůdl, dorty na mnoho způsobů, věže ze sušenek, ...

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:28
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Roman Vaněk, Jana Vaňková - Snadno a rychle 3

Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk s manželkou Janou rozšiřují jejich veleúspěšnou edici kuchařek „Snadno & Rychle“ o nový, dlouho očekávaný 3.díl. Kniha SNADNO & RYCHLE 3 svou jednoduchostí, dostupností použitých surovin a recepty pro každý den popsanými „krok za krokem“ opět zaujme každého milovníka dobrého jídla, a to včetně začátečníků.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jonas Jonasson - Sladká pomsta

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Od autora bestselleru Stoletý stařík.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Marek Eben - Myšlenky za volantem

Kniha Marka Ebena Myšlenky za volantem představuje soubor sloupků a fejetonů, které vycházely časopisecky v letech 2014–2020. „Moje zkušenost s podobnými knížkami je taková, že se mi vždycky něco líbí a něco zase ne. A byl bych vlastně rád, kdyby v té knížce zbylo jen to, co se mi líbí, abych nemusel otravně listovat a přeskakovat to, co se mi nelíbí.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Tomáš Halík - Čas prázdných kostelů

Kniha přináší ucelený soubor kázání a zamyšlení z podivuhodných Velikonoc roku 2020. Jednotlivá nedělní zastavení, která byla původně přenášena on-line z prázdného kostela Nejsvětějšího Salvátora, reflektují nejvýznamnější křesťanské svátky i s ohledem na dobu koronavirové pandemie.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Václav Cílek - Jak přejít řeku

Tato kniha představuje několik let uvažování o společnosti, přírodě a nás samých. První část se týká naší současné situace, která se ocitá na hraně mezi hněvem a soucitem, mezi ničením a tvorbou. Na změnu jsme málo psychologicky připraveni, a proto je nutné si vybudovat nějakou formu aktivní obrany. Dále se však ukáže, že pouhá sebeobrana nestačí, protože je také nutné být tvořivý.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:06
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Bryndza - Mlha nad Shadow Sands

Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Více

Publikováno 12. 11. 2020 11:04
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png