Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Mornštajnová Alena - Tiché roky

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou. Trápí ji napětí v domě a tajemství, které jí nepřestává vrtat hlavou: Proč ji těžce nemocná babička při poslední návštěvě v léčebně oslovila „Blanko“? Vedle toho se odvíjí příběh Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý svůj život zasvětil budování socialismu, lásce ke své ženě a dceři, jejíž budoucnost měla být stejně zářivá jako hvězda na rudém praporu.

Více

Publikováno 23. 4. 2019 10:30
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Lucie Konečná - Vířivka

Helena se vrací po dvanácti letech z vězení. Začíná znovu od nuly a žije ze dne na den. Pronajme si garsonku s vířivkou uprostřed pokoje, najde si práci, přítele… Postupně zjišťuje, že se zase dokáže radovat. Nicméně minulost, kterou pečlivě skrývá, na ni zaútočí…

Více

Publikováno 3. 4. 2019 13:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Andrew Mayne - Hračkář

Od autora bestselleru Šelma Profesor Theo Cray se kvůli podezřením, která ho obklopila po smrti jeho někdejší studentky, a skandálním spekulacím poté, co byl zabit její vrah, se nemůže vrátit ke svému univerzitnímu výzkumu. Pokouší se tedy začít nový život v jiné oblasti, ale téměř proti své vůli je vtažen do dalšího nevyřešeného případu.

Více

Publikováno 3. 4. 2019 13:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Miloš Doležal - Čurda z Hlíny - Tři dokumentární povídky z protektorátu

Jaký je pád do „kalné stoky“ dějin? Jak reaguje člověk v mezních situacích? Jaké následky nese spolupráce s okupantem či úpis ďáblu? Naše novodobá historie není dlážděna jen hrdinstvím, obětavostí a zásadovostí, ale také selháváním, zrádcovstvím a kolaborací. Miloš Doležal, který se dlouhodobě zabývá postavou mučedníka komunismu faráře Josefa Toufara, se tentokrát zaměřil na období protektorátu. Stopy po hlavních aktérech jeho knihy jsou i dnes znatelné a krvavé.

Více

Publikováno 3. 4. 2019 13:37
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Bryndza - Smrtící tajnosti

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer?

Více

Publikováno 20. 3. 2019 11:52
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

John Steinbeck - Hrozny hněvu

Krutá sucha zničila veškerou úrodu na farmě Tomovy rodiny. Zmámeni iluzí o šťastné budoucnosti odcházejí za prací do Kalifornie. Cesta za snem se ovšem promění v boj s větrnými mlýny, ve kterém naleznou někteří členové rodiny smrt a jiní se snaží navzdory situaci zachovat si víru v lidskost a naději na lepší zítřky.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Wilbur Smith - Na Leopardí skále

Wilbur Smith prožil život prosycený dobrodružstvím, nezřídka se ocitl téměř na prahu smrti – napadli ho lvi, ohrožovali žraloci, zůstal v africké buši bez vody. Líčení jeho vlastních zážitků je mimořádně zajímavé, místy úsměvné a vtipné, především však poutavé jako jeho podmanivé romány.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Neil Patrick Harris - Kouzelnická parta

Kouzla a dobrodružství v podání populárního herce a kouzelníka! První díl nové fantastické série, která má spoustu triků v rukávu.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Miroslav Zikmund, Miroslav Náplava, Petr Horký - Sloni žijí do sta let

Cestopis o návratech nejen na Srí Lanku vychází ke 100. narozeninám Miroslava Zikmunda. Sloni žijí do sta let je kniha o návratech a náhodách, zrání a stárnutí; cestopis prostorem i časem.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Josef Fousek - Z omšelého saka

Nový výbor textů populárního autora ukazuje, že vlídnost, láska a tolerance stále ještě nevymizely

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png