Nabídka 

Nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Miroslav Macek - Tři muži v automobilu

Pokračování legendárního britského románu od autora bestselleru Saturnin se vrací.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Guillaume Musso - Byt v Paříži

Napínavý román nejprodávanějšího francouzského autora současnosti

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Bernard Minier - Sestry

Kriminalista Servaz se vrací ke svému prvnímu případu. Pátý díl bestsellerové série.

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jonas Jonasson - Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět

"Pokračování světového bestselleru Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel."

Více

Publikováno 7. 3. 2019 14:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Tui T. Sutherland - Ohnivá křídla – Skryté království 3. díl

"Kdo unáší mírumilovné dešťolety a proč? Třetí díl dračí ságy, která dobyla svět. " Zářenu vždycky rozčilovalo, když slyšela říkat: „Je líný jako dešťolet.“ Ona je také dešťoletka a líná rozhodně není! Když spolu s ostatními dráčaty doletí nad deštný les, s údivem zjistí, že koruny stromů jsou plné poklidných dešťoletů.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 17:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jeff Kinney - Deník malého poseroutky 13 – Radosti zimy

"Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají!" Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:59
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Joy Fieldingová - Špatná dcera

Nový thriller bestselleristky Joy Fieldingové je opět plný rodinných intrik a temných tajemství! Robin se po více než pěti letech, kdy spolu nepromluvili ani slovo, zničehonic zavolá její sestra Melanie, aby jí sdělila, že jejich otec, jeho druhá mladá žena a dvanáctiletá dcerka byli postřeleni při údajném ozbrojeném vloupání a jsou v nemocnici v kritickém stavu.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:54
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Karin Krajčo Babinská - Za sny

"O cestě za sny s autorkou úspěšného blogu a stejnojmenného bestselleru Kecy, kecy, kecičky" Toto je příběh Maxe a Marly. Muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a ženy překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim zcela změní životy. Vydávají se na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad. Příběh emotivně vypráví o lásce a znovuzrození.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:51
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ken McClure - Lovec myšlenek

Doktor Barrownam provádí výzkum ve věznicích s psychopatickými vrahy, aby dokázal, že lze „přepnout“ genetickou výbavu odsouzených a tím změnit jejich chování. Je přesvědčen, že se blíží největšímu objevu v dějinách neurologie.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jan Novák, Jaromír 99 - Zatím dobrý

Je to největší příběh studené války. Pětice mladíků s pistolemi se postavila po zuby ozbrojené dvacetitisícové armádě východoněmecké Volkspolizei a prostřílela se do svobodného Západního Berlína. Příběh bratří Mašínů a jejich rodiny vyprávěl spisovatel Jan Novák v románu Zatím dobrý jako strhující, napínavý western, za který získal cenu Magnesia Litera pro nejlepší knihu roku

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png