Nabídka 

Nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Radkin Honzák - Ať žijou mikrouti

Láska možná prochází žaludkem, ale celý náš život řídí útroby… Známý psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog píše poutavě, poučně, originálně i s humorem o střevním mikrobiomu, jemuž se také říká “střevní mozek”. Tento nově objevený hybatel se podílí na našem metabolismu, imunitě i řídících procesech. Mění náš pohled na léčbu cukrovky, deprese i mnoho dalších nemocí.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Anna Cima - Probudím se na Šibuji

Když se sedmnáctiletá Jana dostane do vysněného Tokia, nejraději by zde zůstala navždy. Záhy se přesvědčí o tom, jak nedozírné následky může takové přání mít. Ocitne se totiž uzavřená v magickém kruhu rušné čtvrti Šibuja.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Liška Pavel, Révai Jan, Bernard Hynek - Sí, vole! Vandráci na cestě Střední Amerikou

"Nebloudíme, necháváme se vést... Vydejte se na dobrodružnou cestu s Vandráky Vagamundos!" Mozaika cestovních deníků tří Vanmi sebe. dráků, kteří jezdí na motorkách po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, přírodu, místní kulturu a taky sami sebe.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

John Grisham - Pohledávka

Mark, Todd, Gordy a Zola začali studovat práva, aby změnili svět a udělali z něj lepší místo k životu. Zadluží se a nastoupí na tříletou soukromou školu. V posledním semestru si však postupně uvědomí, že něco je špatně – málokdo z absolventů tohoto ústavu složí advokátské zkoušky, natož aby si našel práci v oboru.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Patrick Taylor - Doktore, to je ale mazec!

Před nějakým časem byl doktor Fingal Flahertie O’Reilly ve své praxi v Ballybucklebo na všechno sám, ale to už neplatí. Nejen že má vedle sebe spolehlivého kolegu Barryho Lavertyho, teď přibral ještě nového asistenta Connora Nelsona – a aby bylo v čísle jedna na Hlavní ulici opravdu veselo, zabydluje se tam ještě temperamentní štěně labradora.

Více

Publikováno 13. 11. 2018 17:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Bryndza - Chladnokrevně

Kufr byl příšerně zrezivělý a Erika ho otevřela až na několikátý pokus. Na to, co našla uvnitř, nemůže být nikdo nikdy připraven…Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozloženým tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje.

Více

Publikováno 13. 11. 2018 17:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

C. J. Tudor - Kříďák

Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu – a nedá se před ním utéct.

Více

Publikováno 30. 10. 2018 14:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jaroslav Kříženecký - Století Miroslava Horníčka

Herec, spisovatel, dramatik, režisér, výtvarník, fotograf, glosátor a dobrý člověk Vzestupy a pády jednoho z největších českých umělců v první ucelené monografii

Více

Publikováno 30. 10. 2018 14:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček - Dobrodružné příběhy Čtyřlístku

Již sedmnáctá velká kniha této oblíbené edice obsahuje příběhy z čísel 310 až 326 z roku 2001. V prvním příběhu Drak metrák prožije Čtyřlístek napínavou jízdu s drakem, který se promění ve vlak. Trochu popletené pohádky zase napraví v Pohádkové zimě a Brýle mámení odhalí dávno zapomenutou bitvu o Třeskoprsky.

Více

Publikováno 30. 10. 2018 13:59
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zdeněk Pohlreich - Fresh kuchyně

Čerstvost a lehkost se stávají tématem dnešní doby zcela jednoznačně a časy, kdy kolečko rajčete spolu se zvadlým salátem bylo jedinou čerstvou věcí na talíři, upadnou už brzy v zapomnění. Být fresh bude prostě novou kulturou, to je jistá věc. Chtěli jsme, aby tahle kniha občerstvila váš repertoár a dala vaší kuchyni víc života a dobrých nápadů. Vašemu jídlu sex-appeal, kyslík, energii a pestrost. Není to jen soubor receptů, je to koncept, který vám může značně vylepšit život.

Více

Publikováno 30. 10. 2018 13:56
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png