Nabídka 

Nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Ken McClure - Lovec myšlenek

Doktor Barrownam provádí výzkum ve věznicích s psychopatickými vrahy, aby dokázal, že lze „přepnout“ genetickou výbavu odsouzených a tím změnit jejich chování. Je přesvědčen, že se blíží největšímu objevu v dějinách neurologie.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jan Novák, Jaromír 99 - Zatím dobrý

Je to největší příběh studené války. Pětice mladíků s pistolemi se postavila po zuby ozbrojené dvacetitisícové armádě východoněmecké Volkspolizei a prostřílela se do svobodného Západního Berlína. Příběh bratří Mašínů a jejich rodiny vyprávěl spisovatel Jan Novák v románu Zatím dobrý jako strhující, napínavý western, za který získal cenu Magnesia Litera pro nejlepší knihu roku

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Radkin Honzák - Ať žijou mikrouti

Láska možná prochází žaludkem, ale celý náš život řídí útroby… Známý psychiatr, publicista a vysokoškolský pedagog píše poutavě, poučně, originálně i s humorem o střevním mikrobiomu, jemuž se také říká “střevní mozek”. Tento nově objevený hybatel se podílí na našem metabolismu, imunitě i řídících procesech. Mění náš pohled na léčbu cukrovky, deprese i mnoho dalších nemocí.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Anna Cima - Probudím se na Šibuji

Když se sedmnáctiletá Jana dostane do vysněného Tokia, nejraději by zde zůstala navždy. Záhy se přesvědčí o tom, jak nedozírné následky může takové přání mít. Ocitne se totiž uzavřená v magickém kruhu rušné čtvrti Šibuja.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Liška Pavel, Révai Jan, Bernard Hynek - Sí, vole! Vandráci na cestě Střední Amerikou

"Nebloudíme, necháváme se vést... Vydejte se na dobrodružnou cestu s Vandráky Vagamundos!" Mozaika cestovních deníků tří Vanmi sebe. dráků, kteří jezdí na motorkách po Střední Americe, točí o tom dokument a plní si sen. Potkávají lidi, přírodu, místní kulturu a taky sami sebe.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

John Grisham - Pohledávka

Mark, Todd, Gordy a Zola začali studovat práva, aby změnili svět a udělali z něj lepší místo k životu. Zadluží se a nastoupí na tříletou soukromou školu. V posledním semestru si však postupně uvědomí, že něco je špatně – málokdo z absolventů tohoto ústavu složí advokátské zkoušky, natož aby si našel práci v oboru.

Více

Publikováno 6. 2. 2019 16:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Patrick Taylor - Doktore, to je ale mazec!

Před nějakým časem byl doktor Fingal Flahertie O’Reilly ve své praxi v Ballybucklebo na všechno sám, ale to už neplatí. Nejen že má vedle sebe spolehlivého kolegu Barryho Lavertyho, teď přibral ještě nového asistenta Connora Nelsona – a aby bylo v čísle jedna na Hlavní ulici opravdu veselo, zabydluje se tam ještě temperamentní štěně labradora.

Více

Publikováno 13. 11. 2018 17:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Bryndza - Chladnokrevně

Kufr byl příšerně zrezivělý a Erika ho otevřela až na několikátý pokus. Na to, co našla uvnitř, nemůže být nikdo nikdy připraven…Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozloženým tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje.

Více

Publikováno 13. 11. 2018 17:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

C. J. Tudor - Kříďák

Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu – a nedá se před ním utéct.

Více

Publikováno 30. 10. 2018 14:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jaroslav Kříženecký - Století Miroslava Horníčka

Herec, spisovatel, dramatik, režisér, výtvarník, fotograf, glosátor a dobrý člověk Vzestupy a pády jednoho z největších českých umělců v první ucelené monografii

Více

Publikováno 30. 10. 2018 14:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png