Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Anna Vovsová - Ladič

Píše se rok 2001. Ivan přijíždí z emigrace do Čech. Ne však aby se vrátil, na to už v Novém světě příliš zakořenil, ale aby překvapil svou matku a ve starém bytě, který si pronajme, oslavil její osmdesátiny. Ivan povolá Ludvíka, aby naladil matce klavír, jako to dělával kdysi. Vyhledá svou dětskou lásku Alici a oba chvíli předstírají, že je možné vrátit čas. Minulost ale nejde zkopírovat a přesadit do současnosti.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Josef Fousek - Zkrátka bez pozlátka

Nová kniha populárního autora fejetonů. O životě, láskách, strastech, událostech smutných i radostných. S nezaměnitelným nadhledem a citem pro výjimečnost okamžiku. Kniha obsahuje rozhlasové fejetony pro Český rozhlas Plzeň z let 2011 až 2016.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:37
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Animalium

"Unikátní muzeum zvířat, které má otevřeno, kdykoli se vám zachce."

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:14
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Laurent Binet - Sedmá funkce jazyka

Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští do vod postmoderny, krimirománu a konspiračního thrilleru.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Felix Francis - Trojkoruna

Vyšetřovatel BHA Jeff Hinkley je osloven svými protějšky z druhé strany Atlantiku, aby jim pomohl vyřešit nanejvýše choulostivý případ. Vypadá to totiž, že z agentury, zabývající se korupcí ve sportu v USA, někdo vynáší důvěrné informace o jednotlivých případech

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dita Táborská - Malinka

Narodila se v porodnici, přesto je úředně nalezenec Když ji totiž Ina s Jaromírem ke svým dvěma biologicky vlastním synům adoptovali, měla téměř ve všech kolonkách rodného listu vepsán údaj Nezjištěno. Ina rozuměla trápením, která Malce její složitý příběh přinášel. Toužila stát při ní, ale mnohdy to zkrátka nevyšlo.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vzpoura goliardů - Hříšní lidé Království českého

Píše se rok 1261. Přemysl II. Otakar podpoří v boji o trůn římského krále proti Alfonsi Kastilskému jeho konkurenta Richarda Cornwalského a za to má slíben majestát, propůjčující mu rakouské a štýrské léno

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:03
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Fredrik Backman - Co by můj syn měl vědět o světě

Vrávoravý pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove. Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 15:51
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Stephen King - The Colorado Kid

NOVÝ PŘÍBĚH KRÁLE HORORU O TEMNOTĚ V SRDCI A VYŠETŘOVÁNÍ NEVYSVĚTLITELNÉHO

Více

Publikováno 8. 9. 2017 15:40
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

V. Kunc, M. Sochora - Petrkov ...čas po odletu vlaštovek

PETRKOV ...čas po odletu vlaštovek je obrazová publikace s autorskými fotografiemi Ing.Vladimíra Kunce z obce Petrkov a rodného domu bratří Reynkových. Kniha je doplněna básněmi Milana Sochory.

Více

Publikováno 1. 8. 2017 14:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png