Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Felix Francis - Trojkoruna

Vyšetřovatel BHA Jeff Hinkley je osloven svými protějšky z druhé strany Atlantiku, aby jim pomohl vyřešit nanejvýše choulostivý případ. Vypadá to totiž, že z agentury, zabývající se korupcí ve sportu v USA, někdo vynáší důvěrné informace o jednotlivých případech

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Dita Táborská - Malinka

Narodila se v porodnici, přesto je úředně nalezenec Když ji totiž Ina s Jaromírem ke svým dvěma biologicky vlastním synům adoptovali, měla téměř ve všech kolonkách rodného listu vepsán údaj Nezjištěno. Ina rozuměla trápením, která Malce její složitý příběh přinášel. Toužila stát při ní, ale mnohdy to zkrátka nevyšlo.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vzpoura goliardů - Hříšní lidé Království českého

Píše se rok 1261. Přemysl II. Otakar podpoří v boji o trůn římského krále proti Alfonsi Kastilskému jeho konkurenta Richarda Cornwalského a za to má slíben majestát, propůjčující mu rakouské a štýrské léno

Více

Publikováno 8. 9. 2017 16:03
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Fredrik Backman - Co by můj syn měl vědět o světě

Vrávoravý pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove. Fredrik Backman vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhnou čtenářovo srdce.

Více

Publikováno 8. 9. 2017 15:51
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Stephen King - The Colorado Kid

NOVÝ PŘÍBĚH KRÁLE HORORU O TEMNOTĚ V SRDCI A VYŠETŘOVÁNÍ NEVYSVĚTLITELNÉHO

Více

Publikováno 8. 9. 2017 15:40
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

V. Kunc, M. Sochora - Petrkov ...čas po odletu vlaštovek

PETRKOV ...čas po odletu vlaštovek je obrazová publikace s autorskými fotografiemi Ing.Vladimíra Kunce z obce Petrkov a rodného domu bratří Reynkových. Kniha je doplněna básněmi Milana Sochory.

Více

Publikováno 1. 8. 2017 14:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Miloslav Švandrlík - Šumavský upír 3 x 100 hororů - kniha I.

Projekt 3x 100 hororů přináší čtenářům ve třech svazcích kompletní soubor všech povídek, které na téma hrůzy, mystiky, záhrobí a nevysvětlitelných záhad napsal Miloslav Švandrlík.

Více

Publikováno 1. 8. 2017 13:51
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Radka Třeštíková - Osm

Jednu březnovou sobotu je nalezena postřelená mladá dívka. Michaela zůstává v bezvědomí a policie je při vyšetřování bezradná. Kdo čin spáchal a proč? Snoubenec, nejlepší kamarádka, někdo z rodiny, kde hlídala děti? Vysvětlení nepřichází ani po probuzení z kómatu.

Více

Publikováno 14. 6. 2017 16:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Paula Hawkins - Do vody

Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy zdejších obyvatel. A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství…

Více

Publikováno 12. 6. 2017 12:33
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ivana Peroutková - Anička v zahradě

"Desátý a poslední příběh o Aničce a jejích kamarádkách." Letní prázdniny utíkají jako voda, a Anička jejich začátek strávila právě na řece. Byl to báječně dobrodružný i trochu nebezpečný týden, vždyť sjela na kánoi Lužnici! Teď se Anička chystá k babičce na vesnici. Chodila tam jeden rok do školy, kamarádky ji už čekají

Více

Publikováno 27. 5. 2017 9:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


otava_foot.png