Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Novější 1 3 16 32 47

Jaroslav Němeček, Hana Lamková, ... - 4 pohádkové příběhy čtyřlístku

V edici „4 příběhy Čtyřlístku“ jsme připravili komiksovou novou knihu, tentokrát na pohádkové téma. Kniha obsahuje příběhy: Fajermonovy boty, Ztracené pohádky, Tři havrani a Drak dobrák.

Více

Publikováno 20. 7. 2020 15:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ivana Fexová - Tajné výlety Fany a Beryho

Další dobrodružství dvou rozpustilých psů Fany a Beryho, kteří žijí na farmě pana starosty Kloboučka ve vesničce Kostelní Myslová na pomezí Českomoravské vysočiny. Protože pan Klobouček nemá na psy dostatek času, občas utečou a pak zažívají různá dobrodružství.

Více

Publikováno 20. 7. 2020 14:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Joy Fieldingová - Na špatném místě

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 16:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pavel Čech - Jirka a indiáni

Kniha brněnského výtvarníka a ilustrátora Pavla Čecha pro malé čtenáře ve které se zrcadlí Pavlova touha po indiánském dobrodružství.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Astrid Desbordes - Můj domov

a světě jsou tisíce různých domovů, ale jenom jeden z nich je ten nejdražší. Který je ten Adámkův? Známý hrdina teď žije s rodiči a malou sestrou ve velkém domě, který je pořád plný dospělých, dětí, křiku a radosti. Nebylo by ale lepší, kdyby tu byli jen sami čtyři? Nebo by bylo skvělé bydlet úplně sám? A v jakých domovech bydlí Adámkovi kamarádi? Krásný poetický příběh o tom, co znamená domov byl přeložen do desítek světových jazyků.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Eduard Štorch - Bronzový poklad

"Nové vydání s ilustracemi Zdeňka Buriana." Vyprávění učitele, archeologa a spisovatele E. Štorcha o dávných dobách a našich praprapředcích jsou natolik zajímavá, že jeho knížky patří stále ke čteným.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Robert Šlachta, Josef Klíma - Třicet let pod přísahou

Robert Šlachta poskytuje prostřednictvím rozhovoru se známým českým investigativním novinářem Josefem Klímou osobní zpověď svého neobyčejného života, a to nejen osobního, ale především toho profesního.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Halina Pawlowská - Čmelák - Láskyplné povídky

Krém tě vrásek nezbaví, když tě láska nebaví

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zuzana Dostálová - Soběstačný

Štěpánovi je jedenáct a celý jeho svět závisí na dospělých. Jenže co si počne ve chvíli, kdy se jeho táta nejspíš zbláznil — odstěhoval se, nechal si narůst plnovous a z kalhot mu koukají kotníky. Tátova nová přítelkyně nemá Štěpána moc v lásce, přijde si nadbytečný.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Peter May - Karanténa

Thriller, který předpověděl celosvětovou pandemii Londýn, epicentrum celosvětové pandemie, je kompletně izolovaný. V ulicích bují násilí a občanské nepokoje. Na dodržování zákazu vycházení dohlíží armáda. Před smrtícím virem, který si vyžádal tisíce obětí, není nikdo v bezpeč

Více

Publikováno 7. 7. 2020 11:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novější 1 3 16 32 47

otava_foot.png