Nabídka


Pokud nevíte, jakou knížku vybrat, darujte poukázku a obdarovaný si ji může během následujícího půl roku vyměnit v našem knihkupectví za jakoukoliv knihu.

V nabídce máme dárkové knižní poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč

Výhodně nabízíme učebnice pro :

GYMNÁZIA - VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ AKADEMIE - PRUMYSLOVÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÉ ŠKOLY - STŘEDNÍ ODBORNÉ ŠKOLY - OBCHODNÍ ŠKOLY -SOUKROMÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - INTEGROVANÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - MANAŽERSKÉ STŘEDNÍ ŠKOLY - ŠKOLY EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU - VYSOKOU ŠKOLU POLYTECHNICKOU (na učebnice se slevy přes e-shop nevztahují).

AKČNÍ NABÍDKA:

 

Novější 1 3 17 32 48

Miroslav Macek - Saturnin zasahuje

"Nevypočitatelný sluha, před kterým není žádná mísa koblih v bezpečí, je zpět! " Legendární sluha Saturnin je zpátky – a pojede lyžovat! Do malebného prostředí zasněžených Orlických hor se vydá opět v doprovodu starých známých: věčně nesnesitelné tety Kateřiny, jejího neotesaného synka Milouše, sarkastického doktora Vlacha i laskavého dědečka, který nosí po kapsách nevyčerpatelnou zásobu povedených historek. Kdo tímto dobrodružstvím prosviští s elegantními obloučky?

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:49
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Halina Pawlowská - Zážitky z karantény

"I když se svět do pekel řítí, tak lze pořád šťastně žíti!" Co si počala Halina Pawlowská, když ji koronavirová karanténa na tři měsíce uvěznila v jedné domácnosti s dcerou, zetěm, vnukem, přítelem, tchyní, synem, sestřenicí a dvěma psy? Začala si vést deník o tom, jak bez úhony přežít i situace, které jsou na zabití!

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

David Wallace-Wells - Neobyvatelná Země Život po oteplení

Je to mnohem horší, než jste si mysleli… Snad nejzrádnější stránkou klimatické krize je její nenápadnost a zdánlivá pomalost. Roční období se střídají, moře zůstává na svém místě, někdy prší méně, někdy více. To jen v médiích se míhá kaleidoskop apokalypsy: tající permafrost, hořící lesy, ubývající ledovce, města bez vody. Oteplování planety se z hlediska každodenního života zdá být nahodilým označením nespojitých katastrof.Mezinárodní bestseller Neobyvatelná Země tento dojem nemilosrdně vyvrací

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:42
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jakuba Katalpa - Zuzanin dech

Co všechno udrží člověka při životě… Jsou tři. Zpočátku děti. Svět je v rovnováze. Později se všechno změní. Ona miluje jednoho z nich, ji milují oba dva. Zuzana Liebeskindová je dcera cukrovarníka. Nic jí nechybí, kráčí životem lehce, obklopena láskou. Vzduchem se vznášejí vlákna přepáleného cukru. Třicátá léta dvacátého století v malém městečku Holašovice jsou sladká. Teprve během německé okupace začne Zuzana dospívat. Bolestně vrůstá do dějin a dějiny se vpisují do ní

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Milan Kundera - Slavnost bezvýznamnosti

V českém překladu Anny Kareninové vychází Slavnost bezvýznamnosti, poslední román Milana Kundery napsaný francouzsky. Příběh několika pařížských přátel, jejichž současná setkání v zahradách nebo na večírcích se snově prolínají se zasedáním Stalinova politbyra, je především Kunderovým zlehka a humorně napsaným loučením se s tématy, čtenáři a světem románu obecně.

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Miloš Doležal - Do posledních sil. Tři dokumentární povídky z konce protektorátu

Volné pokračování knihy Čurda z Hlíny, tentokrát zaměřené na válečná léta 1944—1945. Spojenci v Normandii, v protektorátu tma. Německo stále okupuje většinu kontinentální Evropy. Třetí říše vede totální válku a nepřestává vyvolávat temné běsy. Poslední měsíce druhé světové války a protektorátu jsou dobou zrychleného času, shluku dramatických dějů a rozuzlením řady příběhů. Někteří n

Více

Publikováno 21. 9. 2020 13:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jaroslav Němeček, Hana Lamková, ... - 4 pohádkové příběhy čtyřlístku

V edici „4 příběhy Čtyřlístku“ jsme připravili komiksovou novou knihu, tentokrát na pohádkové téma. Kniha obsahuje příběhy: Fajermonovy boty, Ztracené pohádky, Tři havrani a Drak dobrák.

Více

Publikováno 20. 7. 2020 15:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ivana Fexová - Tajné výlety Fany a Beryho

Další dobrodružství dvou rozpustilých psů Fany a Beryho, kteří žijí na farmě pana starosty Kloboučka ve vesničce Kostelní Myslová na pomezí Českomoravské vysočiny. Protože pan Klobouček nemá na psy dostatek času, občas utečou a pak zažívají různá dobrodružství.

Více

Publikováno 20. 7. 2020 14:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Joy Fieldingová - Na špatném místě

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 16:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pavel Čech - Jirka a indiáni

Kniha brněnského výtvarníka a ilustrátora Pavla Čecha pro malé čtenáře ve které se zrcadlí Pavlova touha po indiánském dobrodružství.

Více

Publikováno 7. 7. 2020 15:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Novější 1 3 17 32 48

otava_foot.png